Ми працюємо:

Пн. - Пт.: 
10:00 - 18:00

Сб. - Нд.: 
10:00 - 17:00

Оплата

1. Готівковий розрахунок. Якщо доставка здійснюється кур'єром додому або транспортною компанією, то можлива оплата при отриманні товару. Також можлива оплата в одному з наших салонів меблів.

2. Безготівковий розрахунок. Ви можете оплатити товар на карту ПриватБанку 4246 0010 0371 7539 ФОП Кузьменко Олексій Віталійович або Монобанка 4035 2000 4118 8480 ФОП Корнієць Вадим Миколайович.

У разі скасування замовлення або повернення товару, гроші будуть повернуті на вашу карту протягом 5 днів.

3. Меблі в кредит. Можна оформити оплату частинами Монобанка. Для цього у вас має бути карта Монобанку. Для оформлення ви повідомляєте нашому менеджеру телефон, який прив'язаний до карти та термін на який бажаєте оформити оплату частинами. Ми подаємо заявку і вам надходить повідомлення від Монобанку, в якому ви підтверджуєте оформлення. Все дуже просто та швидко.

 

Гарантія

Меблі придбані в нашому магазині мають гарантію 12 місяців від виробника з моменту покупки, за умови правильної експлуатації меблів в нормальних умовах.

Перед складанням меблів покупцю необхідно перевірити деталі на наявність браку (сколів, подряпин, відповідності кольору всіх елементів виробу). При виявленні браку призупинити складання, тому що деталі меблів зі слідами установки поверненню та обміну не підлягають. Зберігайте заводську упаковку до закінчення складання, тому що заміна браку проводиться тільки в заводській упаковці.

Гарантія анулюється, якщо замінна частина вже була встановлена ​​або є явні ознаки того, що деталь вже була використана, наприклад, був закручений гвинт, прорізаний отвір, встановлено дзеркало або скло. При виявленні браку повідомте за телефоном, вказаним в товарному чеку. Після закінчення складання зберігайте до кінця гарантійного терміну товарний чек і маркувальні ярлики з упаковок.

Рекламації приймаються тільки при наявності товарного чека, самого виробу або окремих елементів і в оригінальній упаковці. У разі недотримання вищевказаних вимог, претензії по рекламації не приймаються. Рекламації, що виникли внаслідок неправильної зборки (самостійно покупцем), доставки і підйому (самостійно покупцем) або виникли внаслідок неправильної експлуатації, усуваються за рахунок покупця.

 

Гарантія не поширюється, якщо:

- порушені правила і умови експлуатації меблів;

- відновлення і ремонт меблів здійснювалися покупцем самостійно;

- меблі пошкоджені в результаті дії домашніх тварин, вогню, агресивних рідин, а також з ознаками недбалого користування;

- змінена конструкція виробу або комплектуючих покупцем;

- збіг гарантійний термін;

- якщо присутні дефекти, які були повідомлені або відомі покупцеві до продажу і через яких покупець отримав індивідуальну знижку, а також дефекти, за якими на меблі була знижена ціна реалізації.

 

Повернення та обмін

Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів з моменту покупки. Це право гарантує вам «Закон про захист прав споживачів».

Обмін/повернення здійснюється, якщо:

- не пошкоджена упаковка, фабричні ярлики (бірки);

- товар не використовувався, не був у збірці (монтажі), не має подряпин, сколів, потертостей і т.п .;

- збережено його товарний вигляд, споживчі властивості;

- є товарний чек, виданий покупцю разом з товаром.

Всі витрати на доставку при поверненні товару несе Покупець.

Для повернення товару ви можете заповнити форму Повернення товару

 

Дані умови складені відповідно до чинного законодавства України і не обмежують законних прав Покупця!